Treso - Studio Osteopatii, ul. Jarosława Dąbrowskiego 74/44, Warszawa
aquavibron masaż dla ciała i ducha

Aquavibron – masaż dla ciała i ducha

Autor: Paweł Brzozowski - Osteopata

Aquavibron to wodny masaż wibracyjny, który „uspokaja” tkanki – równoważy ich napięcie i poprawia krążenie. W ten sposób zapewnia szybszą regenerację i nagradza uczuciem odprężenia.

Masaż polega na wytwarzaniu naturalnych wibracji tkanki dzięki przepływowi wody przez specjalną końcówkę i wprawianiu w drgania gumowej membrany. Membrany mają różnego rodzaju zakończenia. W ten sposób zabieg można regulować intensywność wibracji i idealnie dopasować do masowanej tkanki.

Aquavibron doskonale sprawdza się w tak zwanej normalizacji napięcia tkanek. Wspiera redukcję napięcia mięśniowo-powięziowego w miejscach, w których jest ono za duże oraz zwiększa je tam, gdzie jest zbyt niskie.

Wibracja tkanki – zwłaszcza powięziowej – sprawia, że tkanka nabiera większej sprężystości i elastyczności. Dzięki temu krew i limfa krążą intensywniej i efektywniej – poprawiając odżywienie tkanki i przyspieszając jej regenerację.


Aquavibron dla zdrowia

Specjalista potrafi dopasować odpowiednie wibracje do rodzaju i stopnia napięcia tkanek. Profesjonalnie wykonany masaż daje świetne efekty przy:


  • urazach mięśniowo-powięziowych – na przykład po skręceniu, naderwaniu,
  • wszelkiego rodzaju przeciążeniach mięśniowo-stawowych u osób uprawiających sport,
  • chorobach zwyrodnieniowych stawów,
  • zaburzeniach krążenia obwodowego,
  • przy przeciążeniach statycznych – które powstały na skutek długotrwałego siedzenia i stresu.

Aquavibron dla urody

Ponieważ intensywne wibracje korzystnie działają również na wygląd i kondycję skóry – sięgnij po to rozwiązanie, jeśli walczysz z cellulitem lub nadwagą.

Aquavibron dla ducha

Dobroczynne działanie masażu odczuwają osoby cierpiące na napięcia mięśniowe związane z pogorszoną kondycją psychiczną (stany lękowe, depresyjne).

Powiedz sobie stop! Twoje ciało tak jak umysł potrzebuje wytchnienia i uwagi.